Su Tesisatı

Malatya Su Tesisatçısı

Beydağı Tesisat, Malatya'nın tüm bölgelerine, su saatlerini dışarı alma, genel su tesisatı arızaları, tamiri bakımı ve komple tesisat hizmeti baştao lmak üzere, su kaçakları tespiti ve onarımı, rezervuar iç takımı ve değişimi, musluk ve batarya montajı ve tamiri, lavabo banyo ve klozet tıkanıklıklarını açma, duş teknesi, duşakabin ve küvet montajı ve tamiri hizmetlerimizi sunmaktayız.

Malatya'nın tüm bölgelerine sunduğumuz su tesisatı arızaları için tamirat ve musluk ve batarya tamiri, su tesisatının değişimi ve montajı gibi su tesisatı alakalı hizmetler için hemen bizi arayarak personellerimizden destek alabilirsiniz. Malatya'nın tüm bölgelerine sunduğumuz su tesisatı arızaları için hemen bizi arayarak personellerimizden destek alabilirsiniz.

Malatya Lavabo, Batarya Tamiri ve Montajı

Başta tuvalet, banyo ve mutfaklardaki bataryaların tamiri ve montajı olmak üzere, klozet ve sifon tamiri, su kaçağı tamiri gibi alanlarda hizmet gösteren firmamız sayesinde su tesisatı alanındaki tüm problemlerinizi kolay ve sıkıntısız bir şekilde çözerek bu problemden kurtulmuş olacaksınız. Ayrıca su saatlerinin kanunen dışarı alınması gereği artık Malatya'da pek çok ev su saatini dışarı almak için çalışma yaptırmaktadır.

Su kaçağı arızasının tamiri ya da boru patlaması gibi önemli tesisat sorunları işlerinin büyük özveri ve titizlilikle yapılması gerektiğinden dolayı tesisatı yapacak olan kişilerin usta ve tecrübeli kişiler olduğuna inanıyoruz. Bu yüzden su tesisatının bir kez sağlam bir şekilde tamir edilmesi ve arızasının giderilmesi ileride büyük problemlerden ve iş yükünden de sizleri kurtaracaktır.

malatya-lavabo-tamiri

Lavabo Tamiri

Kırılan, eskiyen ve değişmesi gereken lavabolarınız değiştirilir. Tamir gereken lavabolar tamir edilir. Personellerimiz telefonun ucunda sizleri bekliyor.
malatya-musluk-tamiri

Musluk & Batarya Tamiri

Beydağı Tesisat tarafından değişmesi gereken musluk ve bataryalarınız, yeni montajı yapılacak bataryalarınız en özenli şekilde yapılmaktadır.
vitra-step-4-parca-asma-klozet-seti-1000111699-595

Klozet Tamiri

Klozet montajı ve tamiri, kırılmış klozeti değiştirme, yeni klozet yerleştirilmesi gibi hizmetler sunuyoruz.
malatya-dusakabin-kuvet-montaji-tamiri

Duşakabin & Küvet Montajı

Sıfırdan duşakabin ve küvet montajı ile beraber, duşakabin tamiri ve kuvet tamiri işlemlerini de gerçekleştiriyoruz.

 

Malatya Su Tesisatı

Beydağı Tesisat olarak Malatya’da müşterilerimize yönelik olarak su tesisatı, tuvalet, mutfak, lavabo pimaş tıkanıklığı açma konularında Malatya’da en profesyonel su tesisatçısı kuruluşu olarak hizmet vermekteyiz. Çalışanlarımızın her biri alanlarında uzman çalışanlar olarak siz değerli müşterilerimizin sorunlarına çözüm üretmektedirler. Yıllar boyunca süregelen deneyimlerimiz ve başarılı kadromuzla su tesisatı sektörüne yönelik olarak aktif hizmet sunmaktayız. Firmamız Malatya su tesisatı konusunda uzun yıllar boyunca müşterilere hizmet sunmaktadır. Eski bir firma olmamızın yanı sıra, su tesisatı ve tıkanıklık açma gibi problemleri oldukça kısa zaman dilimi içerisinde ucuz bir maliyetle ortadan kaldırmaktadır. Beydağı Tesisat olarak yapmakta olduğumuz değişim, yenileme ve tamir işlemlerinde müşterilerimize garanti sunuyoruz.

Malatya Su Kaçağı Tespiti

Firmamız, Malatya’nın tüm bölgelerine yönelik olarak, su saatlerini dışarı alma, su tesisatı arızaları, tamir ve bakım ve komple tesisat hizmetleri gibi konular başta olmak üzere diğer birçok konuda da müşterilerine hizmet sunuyor.

Malatya su tesisatçısı firması olarak tuvalet, lavabo, mutfak ve pimaş tıkanıklığı açma konularında Malatya geneline yönelik olarak noktasal su kaçağı tespitlerini uzman kadromuz ve deneyimli personellerimizle ortalama olarak 30 dakika gibi oldukça kısa bir sürede tespit ediyor ve tamir işlemlerine hemen başlıyoruz. Bunun için tek yapmanız gereken firmamızı aramak olacaktır:  0544 228 00 44

Malatya Noktasal Su Kaçağı Tespiti

Beydağı Tesisat müşterilerine uzun yıllardan beri süregelen hizmet anlayışı ile çözümler sunmaktadır. Konusunda uzman kuruluş olarak deneyimli elemanlarla gün içerisinde 24 saat boyunca Malatya su kaçağı bulma gibi sıkıntılarda kısa süreler içerisinde çözümler sunmaktadır. Öncelikli olarak hizmet alınacak firmanın su kaçağı nasıl tespit edilir konusunda uzman olması gerekmektedir. Firmamız bu konuda özel cihazlarını kullanarak diğer firmalara göre daha başarılı sonuçlar edinmektedir. Evinizde veya komşunuzda su damlama tespit ettiyseniz, yapmanız gereken tek şey firmamıza ulaşarak anında çözüm üretmemize olanak sağlamak olmalıdır. Bu tarz problemleri herhangi bir zarar vermeden noktasal olarak tespit edebilmekteyiz.

Malatya Sıhhi Su Tesisatçısı

Su kaçağı tespit etmekte kullanılan tespit cihazı fiyatları, cihazların teknik özelliklerine ve markasına göre değişiklik gösterebilmektedir. Genel olarak yurt dışından getirmiş olduğumuz su kaçağı tespiti cihazları ile çalışma sağlıyoruz. Yurt dışından getirilen bu cihazlar döviz kuru ile doğru orantılıdır. Cihazın dinleme sesini aldığı proje içerisinde önemli olan konular; ses algılama kalitesi, netlik durumu, garanti zaman dilimi, frekans aralığı gibi konular önemli olmaktadır. Kameralı su kaçak tespit cihazlarının fiyatları ise kamera kablosunun uzunluk ölçülerine göre değişmektedir. Bu nedenle firmamız müşterilerin ihtiyacını en iyi şekilde karşılayabilecek ekipmanları kullanmaktadır.  Bu sayede arıza tespit konusunda hem zamandan tasarruf ederken, hem de müşterilerimizin sorunlarına en kısa vadede ve düşük maliyetle çözümler üretiyoruz. Malatya sıhhi su tesisatçısı olarak müşterilerimiz bizlere her zaman 0544 228 00 44 numaralı telefondan ulaşarak randevu isteyebilirler.

 

HİZMET VERDİĞİMİZ MAHALLELER:

destek@beydagitesisat.com
Hakkımızda
Beydağı Tesisat, profesyonel ve tecrübeli ekibi ile Malatya'da elektrik ve su tesisatı, uydu montajı, petek temizliği hizmetleri sunmaktadır.
Servis
Malatya merkezde yer alan tüm mahallelerde ekiplerimiz aynı gün içerisinde hizmet sunabilmektedir. Soru, görüş ve önerileriniz için hemen telefon numaramızdan bize ulaşın. Malatya koltuk yıkama
Uzman Ekip
Profesyonel işçiliğin farkını yaşayın.
7/24 Hizmet
İhtiyacınız olan her an yanınızdayız.
Uygun Fiyat
Uygun fiyat garantisi sunuyoruz.
Beydağı Tesisat. Sitedeki içerikler izinsiz kopyalanamaz.